Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on ha valaki törölt...

Facebook-on ha valaki törölt az ismerősei közül, és le is tiltott, akkor ő sem lát semmit, amit én csinálok?

Figyelt kérdés
Tegnap valaki kitörölt az ismerősei közül, és le is tiltott vagy nem tudom mit csinált, mert azóta egyáltalán nem látom őt! És az üzenetére sem tudok választ küldeni, mert kiírja hogy nem engedi. Ilyenkor ő sem lát már engem?
2013. febr. 11. 09:33
 1/3 MacsekCicus válasza:
100%
Ilyenkor nem lát, ő sem, csak ha nem vonja vissza a tiltást de akkor te is láthatod.
2013. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 11. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:

A tiltás automatikusan törli az ismerős viszonyt is, szóval nem külön-külön kitörölt az ismerősei közül és utána még le is tiltott, hanem csak egy laza lendülettel letiltott téged élből.


És a válasz a kérdésedre egyikőtök sem fog látni a másikról semmit sem.

Sem lájkolásoknál, sem komment hozzászólásoknál sem, sem pedig a közös ismerőseitek ismerőslistájában sem fogjátok egymást megtalálni.


Mert olyan lesz az egymás javára tiltólistára száműzött személyek által, mintha a másik félnek nem lenne regisztrált profilja.

2022. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!