Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

MacBook Air vagy Retina Pro?

13as mindkettő. Valamelyiket szeretnem megvenni. A retinasra is megvan a pénzem, nem ez a fontos. A retinason azt mondják hogy nem jók a képek. Ez idegesítő? Mert tudom hogy a szövegek élesek, de a képek nagyon rosszak? Mert ha zavaró akkor inkább az Airt veszem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, MacBook

2013. febr. 14. 19:31  Privát üzenet  

A válaszok
Felhasználás?

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. febr. 14. 19:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Netezés, photoshop, prezentáció készítés.

Amire használnám elég lenne az Air. De a retinásnak jobb a kijelzője és gyorsabb is. Egy álom. De nem tudom, milyenek a képek rajta... Pl, egy normális kép, amit egy kompakt géppel készítek, nagyon ronda rajta? Vagy megvegyem, nem lesz ronda? Azt olvastam, hogy olyan jó a kijelző, hogy a képeket rondának látod. Ez igaz?

# 2/5Időpont 2013. febr. 14. 19:47 Privát üzenet
Ezt a képek nagyon rosszak dolgot nem igazán értem, szerintem nézd meg őket élőben az sokat segítene a választásban.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. febr. 14. 19:53 Privát üzenet

Ne haragudj, de nem értem, hogy honnan szeded, hogy a Retina Macbook Pro-n rosszak a képek.

Szerintem nagyon szépek. Jobb a képe mint az Air-é.

Szerintem átlagos felhasználásra az Air-t vedd, ha meg keményen Photoshopolsz, zenét irsz, stb. akkor a Pro lenne a jobb.

# 4/5Időpont 2013. febr. 14. 22:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem sokat photosoppolok. Átlagfelhasználásra kell. Úgy döntöttem a Prot veszem, köszi a válaszokat :)

# 5/5Időpont 2013. febr. 15. 15:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Macbook Pro retina vagy air?
Ez az ár mennyire lehet reális? Miért ennyi?
Az újabbik mac mini (4magos) van olyan erős teljesítményű, mint a macbook pro retina 15 colos?
Lehet valahol használtan venni retina kijelzős Macbook Pro-t?
Hol nézzek olcsón ilyen retina display-es macbook pro gépeket? Ezek nagyon jók és fullosak azt mondják!
A mac mini i7 2.3ghz van olyan erős mint a macbook pro retina (15')?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!