Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBook Air vagy Retina Pro?

MacBook Air vagy Retina Pro?

Figyelt kérdés
13as mindkettő. Valamelyiket szeretnem megvenni. A retinasra is megvan a pénzem, nem ez a fontos. A retinason azt mondják hogy nem jók a képek. Ez idegesítő? Mert tudom hogy a szövegek élesek, de a képek nagyon rosszak? Mert ha zavaró akkor inkább az Airt veszem.

2013. febr. 14. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Felhasználás?
2013. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Netezés, photoshop, prezentáció készítés.

Amire használnám elég lenne az Air. De a retinásnak jobb a kijelzője és gyorsabb is. Egy álom. De nem tudom, milyenek a képek rajta... Pl, egy normális kép, amit egy kompakt géppel készítek, nagyon ronda rajta? Vagy megvegyem, nem lesz ronda? Azt olvastam, hogy olyan jó a kijelző, hogy a képeket rondának látod. Ez igaz?

2013. febr. 14. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a képek nagyon rosszak dolgot nem igazán értem, szerintem nézd meg őket élőben az sokat segítene a választásban.
2013. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne haragudj, de nem értem, hogy honnan szeded, hogy a Retina Macbook Pro-n rosszak a képek.

Szerintem nagyon szépek. Jobb a képe mint az Air-é.


Szerintem átlagos felhasználásra az Air-t vedd, ha meg keményen Photoshopolsz, zenét irsz, stb. akkor a Pro lenne a jobb.

2013. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sokat photosoppolok. Átlagfelhasználásra kell. Úgy döntöttem a Prot veszem, köszi a válaszokat :)
2013. febr. 15. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!