Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Flash player használat esetén...

Ancsi7171 kérdése:

Flash player használat esetén elkezdett túl melegedni a processzora fél éves laptopomnak,80 fok fölé is emelkedik. Vajon mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Intel® Core™ i5 CPU M 580 @ 2,67GHz 2,67GHz 4 GB Ram 64 bites Windows 7 van telepítve. Eddig nem volt ilyen gondja, már NOD32-t lefuttattam, vírust nem talált. Valakinek ötlete mi lehet a gond?

2013. febr. 24. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Melyik Adobe Flash Player? IE-hez készült ActiveX, Firefox-hoz Plugin?

Minél előbb cseréld le a legújabbra. Töltsd le az újat (azzal a böngészővel, amelyikhez használod), töröld a régit, zárd be a böngészőt. És futtass le vírusirtót.

11.6.602.168 a legújabb.

www.adobe.hu

2013. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A NOD a régebbi, veszélyes Adobe Flash Player ellen harcol, ezért melegszik túl a géped. Nekem ESS van a gépemen, az is így reagált pl. a hibás Javára (abból 7.0.15 a legújabb).
2013. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ma lett a legújabb flash player telepítve, vagyis remélem a legújabb, melyiket ajánlod hogy telepítsem rá? tudnál linket küldeni honnan töltsem le? Köszönöm a segítséged.
2013. febr. 24. 18:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Nod32-t ma telepítettem a gépre, mert azt hittem valami vírus csinálja ezt, de nem talált semmit, két napja melegszik, és akkor még nem volt rajta a Nod32
2013. febr. 24. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Honnan töltötted le ezt a NOD-ot? Ha nem 30 napos próbaverzió innen, akkor akár fertőzött is lehet. [link]

Ez kell a Firefox-hoz: [link]

Ez kell az Internet Explorerhez: [link]

Azzal a böngészővel kell letölteni, amivel használni akarod. És az Asztalra töltsd le.

Zárd be a böngészőt, másként nem tud beletelepülni.

Töröld a régit a Vezérlőpultból vagy a Ccleaner Eszközökből.

Futtasd az újat.

Ha licenszet kér, jelöld be az üres kockát.

Ajánlatos ezt is lecserélni: Adobe Shockvawe.

[link]

2013. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az eset.hu oldalról töltöttem le a Nod32-t, de csak azért hogy átvizsgáljam gépet, nem e vírus csinálja a gondot. Nem talált vírust, le is töröltem azóta.

A melegedés a Nod32 letöltés előtt két nappal kezdődött.

Az általad linkelt oldalakról letöltöttem a flasp playert, kipróbáltam és semmi változás sajna.

Ha flash playert használó oldalon vagyok, akkor a laptop ventillátora megállás nélkül pörög, és ha hűtőt teszek alá, akkor is felmegy 80 fok fölé is. Már el nem tudom képzelni mi lehet a gond, valószínű szervíz lesz a vége, mert fél éves a gép. Csak németországban élek, itt vásároltam, és így nem olyan egyszerű a dolog.

2013. febr. 25. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
BIOS vírus lesz. Sajnos van ilyen, ehhez szervíz kell.
2013. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alaplap cserével megoldható, ha tényleg bios vírus. [link]
2013. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2013. febr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lefuttattam a Nod32 és az Avast progit, egyik sem talált vírust. Alapból nem melegszik, csak ha flash playert használok, ez jellemző erre a bios vírusra?
2013. febr. 28. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!