Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem vissza rejtettbő...

Hogyan tegyem vissza rejtettből a képet az eredeti helyére?

Figyelt kérdés
a dokumentumokban egy képet rejtetté tettem..ilyenkor hová kerül a kép?vagy hogy tudnám vissza tenni az eredeti helyére ugy hogy ne legyen rejtett?
2009. szept. 14. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Operációs rendszered?

Sajátgép, majd meg kell keresned egy Mappabeállítások menüpontot (oprendszertől függ, hogy hol találod). Ott nézet fül, és a jelölőnégyzetek listáját lentebb görgetve keresd meg 'Rejtett fájlok és mappák'-at. Válaszd ki, hogy 'Megjelenítése' és végül OK. Ennyi, megjelenik halványabb ikonnal a rejtett fájl is.

2009. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aham énis így próbálkoztam de nem engedi megjeleníteni. hiába alkalmaz és ok. gomb, nem is jelenikmeg ped tudom h. ott van. sőt már hoztam létre újonan is mappát elrejtettem, eltűnik de nem tudom megjeleníteni. visszaugrik mindig az elrejtettre- mindig az van kipipálva.

hiába katt az alapértelmezettre vagy bármi másra

segítsetek léccike

köszi

2009. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rakj fel Total Commandert. Letöltése: [link]


Indítsd el, kapcsold be a rejtett fájlok megjelenítését:

Beállítások > Általános beállítások > Képernyő > Pipáld be a látszik a Rejtett/System fájl látszik jelölőnégyzetét. > Ok.


Utána tallózz a mappába ahol lennie kellene. Ha nem látod ezzel sem, akkor nincs ott.

2009. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszolo köszi a segitséget:)sikerült:DxD


köszi mindenkinek a válaszokat

2009. szept. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!