Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egér jobb klik probléma?

Egér jobb klik probléma?

Figyelt kérdés
Sajnos az egeremmel kapcsolatban valamit elállíthattam, ugyanis az asztalon nem birok jobb egérgombal kattintani! Interneten, játékokban birok, de az asztalon nem! Üdv
2013. márc. 15. 15:24
 1/4 anonim válasza:

Azt írtad valamit elállíthattál. Ha pl balkezesre állítottad volna, akkor szerintem játék közben is érzékelnéd (meg asztalon a jobb klikk helyett bal klikkel előtudnád hozni a kis ablakot) de azért nézd meg.

Próbáld meg CTRL ALT DELET, memoriábol szedd ki az explorer.exe,t majd megint CTRL ALT DELET, futtatás, "explorer". Magyarul indítsd újra az egészet. Ha ezután se jó, és magától jelentkezett a probléma nem ártana egy alaposabb vírusirtás.

2013. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elmult napokban futtattam egy virusirtást, de alt ctrl del nél nem ad programvezérlö lehetőőség csak lock pc, change password... Szoval ez is akkor változott meg mikor eltünt a jobbklikk lehetősége (csak az asztalon) Üdv
2013. márc. 15. 16:51
 3/4 A kérdező kommentje:
A feladat kezelő már működik az explorer.exe-t már kinyomtam majd újra be, de így sem jó:(
2013. márc. 15. 17:12
 4/4 A kérdező kommentje:

A Google segítségével sikerült megcsinálnom.

Köszönöm azoknak akik próbáltak segíteni.

Ha bárki másnak lenne ilyen gondja itt a link itt leírja(angol):

[link]

2013. márc. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!