Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Orion 5.1-es hangfalszettem...

Orion 5.1-es hangfalszettem centere és jobb első tagja nem szól. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mindenkinek maxra van állítva a hangereje, megmozgattam a kábeleket is, de semmi. Az összes többi tökéletesen működik. Mi lehet a baj?

2012. nov. 21. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Kösd rá a centert másik hangszórókimenetre, hogy jó-e, ugyanezt a jobb elsővel is.


Ha jó a két hangszóró, akkor mehetnek vissza az eredeti helyükre. Az 5.1 bemeneten a center bemenetére kösd rá mondjuk az egyik hátsó csatorna jelvezetékét, ugyanezt a jobb elsővel is csináld meg. Ha így szólnak, akkor a műsorforrás center és jobb első kimenete rossz. Ha még így sem szól, akkor az erősítőjükkel van valami.

2012. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! A jobb első már szól, csak meg kellett mozgatnom kicsit.
2012. nov. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!