Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitorom eltolódott szó...

Monitorom eltolódott szó nélkül vagyis a kép mit, hogy tudjam visszaállítani?

Figyelt kérdés
van egy ilyen monitorom:Samsung Sync Master SA100 Full HD 21.5" szóval 1920x1080-ba alapból eltolódott a kép nem tudtam beállítani ezért 1680x1050-be ment full képernyőbe viszont mikor egyszer kapcsoltam ki auto beállítást csinált vmi ilyesmi nem emlékszek pontosan:P és akkor eltolódott a kép úgy ahogy full felbontásba is.Le kellett vegyem 1600x1200-ra viszont már sokat romlott a minőség és nagyon ba**a a szemem mivel már hozzászoktam a nagy felbontáshoz és szeretném visszaállítani de még semmi okosat nem kaptam:)Ha gondoljátok leszedhetek új drivert ha az segít(Sapphire Radeon Hd7750)

2013. márc. 28. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell lennie a monitorodon egy olyan gombnak (vagy menüpontnak), hogy "Auto adjustment" (vagy valami ilyesmi). Szerintem az kell neked.
2013. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát a képernyőn csak egy be-ki kapcsoló gomb vagyis 1 gomb van amivel be és kikapcsolod a képernyőt más semmi nincs talán lehet valami elrejtett de nem tudom mi van-.-
2013. márc. 28. 20:50
 3/3 anonim válasza:
Én vagyok a kérdező csak tiltottak a másikkal,rájöttem miért tolódott el :D Emlékszek mikor kapcsoltam ki akkor ha a kikapcsológombot hosszason nyomom és amíg nem engedem el nem kapcsol ki és én ezt csináltam,hogy lássam,hogy kapcsol-e ki a gép majd átállt a monitor így.De ezt is tiszta véletlen fedeztem fel mert most is vmiért így csináltam és néztem,hogy kiírja,hogy auto és 0%-tól 100%-ra felmegy és átáll a képernyő kb 10 mp-ig kell tartani hanem akkor csak kikapcsol ha csak pl 5mp-ig tartom.Szóval lenyomtam 10mp-ig hosszasan és olyankor helyrejön és így mostmár full hd-ba is full képernyő szóval fasza:P
2013. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!