Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell úgy adatot törölni...

Hogyan kell úgy adatot törölni flash meghajtóról (vagy bárhonnan) hogy utána ne lehessen recoveryvel visszaállítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legbiztosabb valami semleges dologgal felülírni
2011. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Boda Gergő ***** válasza:

kiegészítés szekalmix kolléga válaszához:

nem egyszer többször kell felülírni.

2011. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, fogod a cuccot, rárakod egy üllőre, sínre, betonkockára, és rávágsz egy 5 kilos kalapáccsal, aztán addig ismétled, amíg maradtak egyben részei.
2011. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88 meg 89%-os olvastátok a linkelt cikket? Nyilván nem, mert akkor nem beszélnétek hülyeségeket...
2011. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a mágnesesnél a többszörös felülírás bejön, flashnél nem tudom hogyan működik a dolog


HDD nél is az a probléma hogy nem tud hova rakja az adatokat úgyhogy kb azt lehet megcsinálni hogy formázol teleírod formázol teleírod formázol teleírod és akkor elméletileg nem tudod már visszaállítani

2011. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvastam a cikket. Nem is a flash-alapú cuccokra írtam, amit artam, hanem mezei HDD-re. És tudom, hogy van olyan összeg, amennyiért vissza lehet állíttatni az adatokat, hétköznapi felhasználó szintjén még így is a felülírás (akár többször) jó megoldás. Gondolom nem a wikileaks vagy a Pentagon kutat utána...
2011. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!