Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom visszaállítani a...

Filipó István kérdése:

Hogyan tudom visszaállítani a wifi Ip címét?

Figyelt kérdés
Van egy tl-wn422g típusu wifi és lállítottam az alap ip cimet, mert véletlen a mégse gomb helyett a ok gombra kattintottam, a beállítás panelen... ha valaki tudja a megoldást az írjon. köszönöm
2011. nov. 25. 13:10
1 2
 1/13 P.O.C. ***** válasza:
Nem vágom miről beszélsz. IP címet általában attól az AP -tól kap amire csatlakozol vele.
2011. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az történt, hogy lassú volt a netem és azt javasolták nyissak egy új portot... adtak oldalt ahol le volt írva hogyan tudom ezt végre hajtani... ez alapján végigcsináltam, de a végén meggondoltam magam , nem akartam végrehajtani, de véletlen mégis jóváhagytam és azóta nem kapcsolódik, pedig minden fullon van... és nem tudom mi volt az eredeti IP cim... ugye azt is át kellett lőni...bebuktam vele...
2011. nov. 25. 13:19
 3/13 P.O.C. ***** válasza:
Portot nyitni nem az adapterben kell, hanem a router-ben, szerintem ott cs*sztél el valamit.
2011. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Biztos igazad van, én annyira ezt a részét nem vágom...(pedig részletesen ügeltem arra h mindent úgy csináljak ahogy a bemutatóban van)

de van valami ötleted hogyan lehetne valahogy visszacsinálni? mármint hogy működjön a net?

2011. nov. 25. 13:27
 5/13 P.O.C. ***** válasza:
Ha vezetékkel csatlakozol a routerhez, van net? Pontosan milyen típusú router -ed van?
2011. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igazából ez egy vezeték nélküli hálózati kapcsolat, Wifi...

(lopom a netet, a szemközti suliból) és hát elég gyors is..volt, még el nem Ba'tam... egy usb-n csatlakozik a stick géphez, és a sticken, van egy antenna... igazából ennyiből áll a wifim...

2011. nov. 25. 13:33
 7/13 P.O.C. ***** válasza:

Idegen Access Point -on akartál portot nyitni? :D Hát így meg is érdemled.

Így látatlanba nem sokat tehetek érted, főleg ha nem tudok leírni hogy milyen beállításokba jártál.

2011. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát jó nagy marha voltam az tuti...:D

A helyi kapcsolatokban van egy olyan h TCP/IP protokoll....tulajdonságok.....következő IP cím használata... stb... na ott kellett állítani valamit a bemutató szerint én ezt követtem...

2011. nov. 25. 13:42
 9/13 P.O.C. ***** válasza:
Tuti hogy szolgáltat DHCP-t is az az AP. Állíts vissza minden automatikusra a TCP/IP -nél, indítsd újra a számítógépet, majd csatlakozz.
2011. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom...
2011. nov. 25. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!