Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van még értelme manapság tv-t...

Van még értelme manapság tv-t nézni?

Figyelt kérdés

Lehet h szemétség de mimig jókat röhögök anyámon ahogy a szarabbnál szarabb műsorokat nézi egymás után a tv-ben, amikor a netten meg fenn vannak a legújabb filmek :)


De olyanokat is ismerek akiknek tv-je sincs és nem azért mert szegény hanem egyszerűen nem kellet neki mivel a gép 100%-ig kiszolgálja konzolon meg nem játszik.


Szerintetek van még jövője a tv műsoroknak ?



2013. márc. 31. 15:17
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nincs.


Ha mégis akad valami jó műsor, azt is inkább a netről szedem le hogy nem kelljen végigszenvedni a reklámokat.

Ha nagy ritkán is bekapcsolom, akkor az élő sport közvetítések miatt, vagy zene TV -t nézek vagy ismeretterjesztő csatornát, vagy politikai vitaműsorokat.

2013. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem volt értelme tv-t nézni, az csak agyrohasztás. Azt sulykolják belénk hogy leköt meg pihentet, közben bebizonyított tény hogy leterheli az agyat és a szemet is, főleg a gyors képváltás és villogás.
2013. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van benne igazság, amit írsz. De azért azt is vedd figyelembe, hogy nem mindenki egyedül gubbaszt a monitorja előtt, és sztem egy tv mégiscsak kényelmesebb ilyen szempontból - ha a műsorkínálatot nem is vesszük. És a neten sincs meg minden műsor, amit a tvben adnak, és lehet olyan műsor a filmeken kívül is, amit az ember megnéz.

Amúgy meg általában csak párezer Ft-tal kerül többe az internet előfizetés mellé a tv...

2013. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az igaz h csak pár ezerrel több nekünk is úgy van.

Am lehet nem hiszed el de mikor anyám elutazott egy hónapig be se volt kapcsolva.

Bár aki akarja nézze nekem 8,én nem nézem.

2013. márc. 31. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem nézem minden nap, csak akkor, ha olyan van benne, ami érdekel. Nálunk sem a fő kihasználtsága a tvcsatornák nézése a tvnek, hanem inkább a filmnézés, de kell a külön készülék.
2013. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!