Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépírást otthon jól meg lehet...

Gépírást otthon jól meg lehet tanulni? Mennyire gyorsabb úgy mint ha simán gépelek?

Figyelt kérdés

Csináltam egy tesztet, szerintem jó eredmény jött ki, de nem tanultam soha gépírást, és nem is szabályosan használom a billentyűzetet, nem fix helyen vannak az ujjaim, ahogy azt tanulják sokan, hanem így ahogy megszoktam.. itt az eredmény:

[link]


szóval 1 perc van a tesztre, és 1 perc alatt volt a 135 szó, és akkor percenként nyomok le elvileg 683billentyűt. az jónak számít ugye? Ha megtanulnám a gépírást normálisan, méggyorsabb lehetnék?


2013. ápr. 13. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Tanulni lehet, vannak rá programok, bár ha már megszoktál egy megoldást, akkor nehezebb lesz.

Illetve a legtöbb helyen nem éppen a gépelés gyorsasága számít, ez kicsit túl van lihegve.

2013. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát, gondolom az is fontos, hogy hány hibát ejt az ember, és hányszor kell visszatérnie, mert elírt valamit, ugye? mert 1 hibás szavam lett a 135ből, az jó, nem?:D
2013. ápr. 13. 12:20
 3/7 StarCry666 ***** válasza:
az jó :D nekem [link] lett pedig azért gépelek rendesen
2013. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 StarCry666 ***** válasza:
és van rá technika, hogyan gépelnek a gyors gépelők de az szerintem nem a legjobb nekem nem sikerült úgy rászoknom
2013. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem azóta:

[link]

:D

2013. máj. 1. 17:17
 6/7 anonim válasza:
Reménytelen vagy Badi
2013. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
?:D
2013. máj. 31. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!