Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Office 2000 van a gépemen és...

Office 2000 van a gépemen és megkéne nyitnom egy office 2010 word dokumentumot. Hogy tudnám megnyitni?

Figyelt kérdés

Csak ilyen fura jeleket ír ki. Nem lehet valahogy át formálni régebbi tipusú wordbe? Nagyon fontos lenne!

Előre is köszi!



2013. ápr. 18. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Ezt töltsd le és tedd fel. Ezzel majd tudod kezelni azokat a doksikat is.
2013. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tedd fel a 2010et,és kész.Vagy a 2007et.

Mondjuk nem tudom,hogy lehet ilyen régit használni...Még az OpenOffice is jobb...

2013. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult: ragaszkodik a tiszta szotverhez, és tudja, hogy nem akar fizetni pár szalagért, meg funkcióért, amit úgy sem használ, csak azért, hogy trendi legyen.
2013. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az OpenOffice ingyenes...És jogtisztán,ha jól emlékszem.
2013. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg is fejlesztik, ingyenes és mindent megnyit, minden (régi fájlok is, Word 95-ig) olvasható. LibreOffice a neve.

[link]

2013. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az OpenOffice és a LibreOffice fóruma.

[link]

2013. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: nekem a Linux-os notebookon és az asztali XP-s gépemen is LibreOffice van telepítve. Kiváló irodai szoftver.

Sok régi fájlt kezelek, elegem lett a hieroglifákból.

Itt van a leírása és INGYENES. [link]

2013. ápr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!