Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HELP! A Windows XP-be hol...

HammerFist kérdése:

HELP! A Windows XP-be hol találom azt a dokumentum fájlt amit át lehet írni hogy a gép indulásakor ne írjon ki 3 windows választási lehetőséget?

Figyelt kérdés

Szóval ha 2 vagy több oprendszer van a gépen induláskor lehet választani melyiket akarjuk indítani. Nálam 3 lehetőség van. 2 windowst letöröltem belül de még mindig választhatóak kint. (Persze nem indulnak el.)

Tudom hogy van egy log fájl vagy txt vagy mi amit át kellene írni illetve törölni kéne belőle a 2 hibás xp nevét hogy ne jöjjön elő a választási képernyő hanem egyből induljon a gép. Tehát a kérdés az hogy mit kell átírni és hol található?

Már kerestem de nem találom. :(

Help kockák!



2013. ápr. 25. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Futtatás: msconfig
2013. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyors voltál. :]

Remélem jó is,majd kipróbálom.

2013. ápr. 25. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán a c:\boot.ini-t szerkeszted egy jegyzettömbben.
2013. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vazeratti,megcsináltam köszi. ;)

Második kommentelő: az msconfig során rájöttem a boot.ini az amit kerestem de nem találtam meg sehol,ugyanisaz msconfig átnevezte backup fájllá. Így találtam meg boot.ini.backup,és ezt írtam át majd az msconfig-ban rámentem az eredeti boot.ini fájl használatára és úgy lett jó. Tehát a biztonsági mentést visszaállítottam. :)

2013. ápr. 27. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!