Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Starcraft 2, elveszik az...

Starcraft 2, elveszik az account-om ha ujratelepítem a gépet?

Figyelt kérdés

Találtam a C:/dokumetumok mappában egy olyan mappát, hogy Starcraft 2. Az lenne a kérdés, hogyha újrarakom a windows-t

ennek a mappának mentése nélkül, akkor tudom-e még használni az account-om?



2013. ápr. 25. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem. A bliz kommandó rajtaüt az új telepítés helyén és mindenkit likvidál kispárnával és vizipisztollyal. Mégis mi alapján merült fel ez a kérdés? Elvileg ez online játék. Minden mentés megvan a szervereken. Ha mégsem, akkor meg egyszerűen csak a mentést vesztetted el és nem az accountodat. Az account gépfüggetlen. Bárhonnan játszhatsz ahol telepítve van az SC2. haveroknál, ismerősöknél is. A belépésnél a felhasználó-jelszó párosoddal azonosítja, hogy mihez van jogod és hol tartasz, nem?

Ha authenticatort használsz, akkor viszont hasznos lehet, ha leírod valahova a biztonsági kódot mielőtt a telefont/PC-det eladod, vagy újratelepíted (már ha azt bolygatod amin az authenticator van). Vagy simán csak belépsz a weben előtte a bnetre az accountodhoz és visszavonod az authenticatort.

2013. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!