Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tablet illik hozzám?

Milyen tablet illik hozzám?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tabletet, de annyi féle van, hogy nem tudom, hogy igazán melyik illene hozzám..

Úgy árban is elfogadható legyen (inkább androidos) és játékokat, alkalmazásokat, programokat lehessen rá telepíteni. Elöl és hátul kamera...

Milyen tablet van ami ezeket tudja? Van olyan amire lehet olyan programokat telepíteni mint egy igazi laptopra? Ilyen power point vagy word-re gondolok (de ez kevésbé lényeges)

de ami fontosabb az a billentyűzet lenne...

Légyszi segítsetek, előre is köszi!


2013. máj. 15. 20:27
 1/4 zsuzsabazsa válasza:
Eltévesztetted az oldalt, itt a kutyás kérdések vannak.
2013. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kamera elöl nagyon ritka. Felmész eBay-re, beírod "tablet pc", és több ezer találatot dob ki. Én ajánlom a Linux op. rendszerrel ellátott tableteket is. A legtöbb kínai tableten olyan ócskán fut az android.
2013. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Samsung galaxy tab 2. Nekem fél éve van, nagyon pöpec kis gép. Imádom. De tényleg nem a kutya rovatba kellett volna írnod.
2013. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 spy válasza:

Nekem is hasonló elvárásaaim vannak, de itt vannak olyanok, amik megfelelhetnek, javaslom, hogy nézz utána, melyik tetszene. Mind androidos, elöl-hátul kamera, 16 GB memória, hogy ráférjenek az alkalmazások. Viszont azt nem tudom, hogy powerpoint, vagy word mehet-e rá. A billentyűzetről nem nagyon tudok semmit, de azért ezeket javaslom:

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110 Wi-Fi 16GB Tablet PC (55 600 Ft fölött)

Lenovo IdeaTab Tablet A2107A 3G 16GB Tablet PC (49 900 Ft fölött)

Lenovo IdeaTab A2109 (59-362690) Tablet PC (70 000 Ft fölött)

És szerintem ez számtek rovat, viszont nem tudom milyen ILLIK hozzád, csak az elvárásaid alapján azt mondom, hogy ilyet érdemes beszerezned. :)

2013. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!