Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya illik hozzám?

Melyik kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek melyik kutya illik hozzám? Szeretem a közepes/nagy termetű kutyákat a szőre mindegy mert az összeset imádom :D Ragaszkodó, hűséges, könnyen tanítható legyen, család barát (bár tudom h ez a legtöbb nagy kutyára jellemző :) ) Reggel 1- 1,5 órát tudnék vele foglalkozni (séta, etetés, kis játék)Délután: kb. 4órát este kb.2 ( ebben minden benne van játék, etetés, séta, tanítás..stb) Persze ez valamikor több valamikor kevesebb. :) Szerintetek melyik kutya lenne nekem az ideális?

2013. ápr. 6. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én, ha egy nagy családbarát macikutyát szeretnék, akkor leonbergit választanék.
2013. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
labrador,német juhász,golden,ír,angol,gordon szetter,vizslák,dalmata-bár őt nem igazán egyszerű tanítani..
2013. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és aránylag kevés legyen a fajtabetegsége
2013. ápr. 6. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az újfundlandit ajánlom ha vigyázól a test súlyára akkor nem lesznek ortopédiai gondok mert ennél a fajtánál a helyes étkeztetés a lényeg más komolyabb fajtára jellemző betegsége nincsen:)

itt egy rövid videó erről a fajtáról a 101 nagykutya című műsorból :)

[link]

2013. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi:) a miénket imádtam, golden retriever, dán dog, uszkár,labrador, német juhász, magyar vizsla
2013. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Firestorm ***** válasza:

Amerika Stafford.Örök bohóc,imádja a családját,szeret tanulni és könnyen is tanul,szeret mozogni,jól kijön más állatokkal,ha kicsi korától hozzá van szoktatva.Ha kell megvédi a családját,és igényli a gazdája közelségét.

Nekem is az van igaz mix stafford pit mix,rettentő gyorsan tanul,falkavezérségi gondjaink soha nem voltak,ráadásul a törpenyuszinkkal és a patkányokkal játszik.Más kutyákkal sincsen semmi gondja.Gyerekekkel is nagyon barátságos,nem ugrál rájuk nem durváskodik.

2013. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kárpáti Balázs ***** válasza:
Labrador vagy golden retriever ők a legjobbak az engelmességi leckékben imádnak mozogni tanulni:)
2013. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akita :) az egyik legokosabb és legendás a hűsége
2013. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ÍR SZETTER !!! Igaz nem olyen hatalmas,de irtó barátságos!

Nekem is olyan lesz. [link]

2013. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a glden retrievert, és a labradort ajánlom, szerintem mindkettő tökéletesen megfelel az elvárásaidnak. Mindkettő értelmes, hűséges, és családbarát...
2013. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!