Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetek képernyőkép...

Hogyan készíthetek képernyőképet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék képernyőképet készíteni, nem tudom hogy kell.. lenyomtam a ctrl-t és az insert-et( prt sc), aztán mentem a paint-ba beilleszteni ( sima átlagos paint), de nem jelent meg a kép, mit tegyek?????????????

#képernyő #képernyőkép #beillesztési baj
2013. máj. 18. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
h h nem jelenik meg? feketeség, vagy be se illeszt semmit?
2013. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drága deseffy gizella leírok neked egy nagyon, de nagyon egyszerű dolgot a képernyőképek mentéséről. A dolog nyitja a Picasa képnézegető, és egyben nagyon jó a képek helyrepofozásában is. Kezdőknek, természetesen. Ha van a gépeden Picasa, akkor tedd a következőket- Picasa megnyit, lekicsinyít, vagy tálcára tesz... mindegy, a lényeg legyen megnyitva!!! Jöhet a képernyő mentése... megnyitod az oldalt, ahonnét szeretnél képernyőképet menteni. Megnyomod a Print Screen billentyűt, és láss csodát, a kép máris mentődik a Picasába, a képernyőfelvételek alá. Alul jobb oldalon látható is, ahogy berakja a képeket. Itt aztán vághatod, szerkesztheted is a képet. Ha netán nincs a gépen Picasa [link] innét letöltheted. Innét a legújabb verziót tölti le, mivel ez a Picasa hivatalos oldala. Sok sikert.
2013. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

megcsináltam ezeket a dolgokat és a nagy semmi a válasz, a howrse francia szerverén játszok, ott szeretnék csinálni egy képernyőképet, de hiába próbálkozok nem megy.Nem illeszti be a paintba se meg a picasaba sem.

Mit tehetek?

2013. máj. 18. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel kellett volna kezdened, hogy játékról van szó... ez kicsit más kategória, remélem majd jönnek olyanok akik ebben tudnak segíteni.
2013. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na lássuk a lépéseket előröl :D

1, megnyitod a paintot

2, látod a monitoron azt a képet amit le szeretnél menteni.

3, megnyomod a Print Screen gombot (nálad ez a "prt sc", ha jól írtad le). Ez a gomb az "Insert" felett van az F12 mellett (jobbra). CSAK a Print screen-t nyomd meg.

4, belépsz a paintba és jobb klikk az egérrel (egy fehér részen) majd "Beilleszt".

2013. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" CSAK a Print screen-t nyomd meg. "

Ezt úgy értem hogy semmit ne nyomj vele egy időben. utána bármit nyomhatsz a beillesztésig.

A Print screen funkciója az hogy elmenti a képet (úgy mintha egy szöveget jelölnél ki és azt másolnád)

2013. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!