Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom ha töltőn van...

A laptopom ha töltőn van működik, semmi baja. Amint kihúzom a töltőt, akadozik, fagy, nem reagál. Visszadugom, és megint jó. Kb 2 hete vettem. Mi lehet a baja? Beviszem szervízbe, csak azért jó lenne tudni.

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lakótársamnak is ezt csinálja: Azért, mert mikor tápról megy, akkor a hosszabb élettartam miatt, leveszi a teljesítményt és így laggoznak a játékok.


Ha aksival lenne baj, akkor nem is indulna be a gép.

2013. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nah: vagyis ha nem hálózatról megy, hanem aksiról...
2013. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De azért nézesd meg, hát ha más baja van.
2013. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3 napja kezdődött kb. addig semmi baja nem volt:/
2013. máj. 25. 23:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Ősrégi notebookom a egy hónappal ezelőttig kifogástalanul működött töltőről, aztán egyszerűen állandóan leállt. A szervízben bevizsgálták, venti ment tönkre. Alkatrész nincs, dobhatom el. Nem lehet véletlen, hogy ennyi notebook romlik el egyszerre hálózatról! Az áramszolgáltatók ki tudja, mit műveltek, az áramingadozás az utóbbi időben feltűnően erős volt.
2013. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne beszéljetek már ostobaságokat, istenem... Egyszerűen annyi történt, hogy a hálózatról lehúzva energia takarékos üzemmódra kapcsolt, csökkentette a processzor, meg minden más teljesítményét. Ha egy notit aksiról full teljesítményen használsz, 20 perc játéktól lemerül...


Laggozik, meg áramingadozás, omg...

2013. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ja de nem csak akkor, mikor kihúzom, hanem mindig mikor nincs bedugva...
2013. jún. 10. 21:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen hülye vagy, vagy fake a kérdés?
2013. jún. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye, és a gépnek sem az a baja, hogy gyorsan lemerül :))) mindegy majd a szakértő megmondja :)
2013. jún. 11. 10:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha visszaállítanád a beállításokat, akkor gyorsan lemerülne. De mindegy, látom lövésed nincs az egészhez... csak nem tudom, akkor minek noti...
2013. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!