Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásároltam egy Acer Aspire...

Pintyusz1983 kérdése:

Vásároltam egy Acer Aspire 5536 típusú laptopot. Volt rajta egy kezdetleges win7. Fel raktam az enyémet, amit mindig is használtam, azóta fel is ismerte az írót, de amit írok vele másik gép el fogadja viszont az író nem ismeri fel a lemezeket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
a megirt lemez tipusa nem igazan fugg ossze az oprendszer tipusaval...a lemeziro alkalmazas beallitasaiban kell megnezni ,hogy mit szeretnel csinalni...pl. egy ubuntu brasero is kivaloan megir egy kepfile-t ,ugy mint egy windowsos ultraiso
2013. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szét szedtem az írót, kicsit ki pucoltam, át zsíroztam. Az írás szinte teljesen el ment ír, csak nagyon halványan. Most olvas lemezeket, de azt csinálja pl.: Gamestar lemez.Egy kettőt be olvas a többit nem írt lemezeknél is egyiket be olvassa gond nélkül a másikat egy pillanatra meg pörgeti (2mp) és ki alszik a led. De van olyan lemez is (eredeti) amit csak pörget.Fel pörög, le lassul, és megint fel pörög. Ez mitől lehet. Fej gond lesz?
2013. máj. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!