Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapom ezt az üzenetet:A...

Miért kapom ezt az üzenetet:A telepítő nem talát számítógépben telepített merevlemezes meghajtót?

Figyelt kérdés
Mikor a windows xp-met akarom telepíteni mindig ezt kapom. Már volt a gépemen windows xp. Csak felraktam a w7-et és szarakodott. Visszaraktam rá a vista-t mivel nem tudtam felrakni a windows xp-t. Most fel szeretném rakni de nem megy mert ezt a hiba üzenetet kapom. Szerintetek miért van ez? Most windows vista-m van.

2013. jún. 17. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy bele kell integrálnod a SATA drivert a telepítődbe, vagy olyan telepítőt kell beszerezned, amiben eleve vannak driverek, vagy BIOS-ban át kell állítanod a SATA módot AHCI-ről IDE módra.
2013. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!