Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem mutat egy mappát?...

Miért nem mutat egy mappát? Elvileg meg van a mappa minden adattal együtt, de nem mutatja a nevét, meg a mappát. Ha a tulajdonságokban nézem, akkor jelzi viszont, hogy foglalja a helyet! Miért lehet? Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy kölcsönadtam a pendrive-m az osztályfőnökömnek, és az egyik osztálytársamnak. Az egyikük összevírusozta, azt törölte a program, viszont amikor keresni akartam egy képet, nem találtam meg a mappát, amiben tároltam a pd-n. Meg vannak elméletileg a fájlok, mert az ott tárolt zenéket ugyanúgy lejátssza, de nem jelzi egyszerűen a mappát! Pedig fontos lenne, mert rengeteg cuccom van benne.
2009. okt. 15. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg, lehet, hogy el van "Rejtve", vagy ha tudod a mappa nevét, akkor így ird be:

ha a penddrive mondjuk F meghajtó akkor:

F://mappaneve/ és ilyenkor behozza a mappát, ha nem hozza be akkor egyszerűen nem létezik.

2009. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, rejtve volt ^^
2010. jan. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!