Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csak az én laptopom...

Miért csak az én laptopom csinálja ezt? (leállás, melegedés)

Figyelt kérdés

Szerettem volna indavideon nézni valamit és a laptopom leállt, mert a processzorom megadja magát általában, ha dolgozik valamin.

De kérdem én... legelején nem voltak ilyen dolgok a laptopommal, aztán jöttek olyan dolgok, hogy szimplán egy egyszerű flash játéktól is leállt. Videók rögzítése is nehézkes... sokszor használok szobaventilátort, de az nem egy állandó megoldás... Ki volt takarítva a laptopom, szal az nem lehet gond... Egyszer elindítottam egy játékot és a főmenüben leállt a gépem, mert felmelegedik a processzorom... Mit tegyek? miért ilyen a gépem? másnál nincsenek ilyen panaszok, hogy leállna a laptop mert túlmelegszik a processzor egy apróbb terheléstől...

Mellesleg, ha játszani akarnék akadnának a játékok is, meg leállna közben.


2013. júl. 11. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogyasztói társadalomban élünk - ha tudod, hogy mire gondolok... =(


Egyet tudok ajánlani : ahhol vetted, menj be. Ha van diszpécser, akkor ahhoz, ha nincs, akkor egy eladóhoz, vagy egy asztallal rendelkező vevőszolgálathoz. Menj oda, és : 180°-ban hirtelen kinyitva csapd oda az egész gépet, vegyed elő a kalapácsot, amit magaddal vittél, és vert szét ripityára a gépet, DE póker arccal, mintha ott se lennének. Ezután, óvatosan, teljesen nyugodt és higgadt arccal és mozdulattal tedd le a romok mellé a kalapácsod, és sétálj haza, szó nélkül....

2013. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!