Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft bug! Csinálni...

Vikingnorbi kérdése:

Minecraft bug! Csinálni akartam egy pincét! Lefele ástam és hirtelen sötét lett. Herobrine?

Figyelt kérdés
Lefele ástam és hirtelen sötét lett. Lehet hogy herobrine mert fúra hangok voltak.
2013. júl. 15. 12:51
 1/10 A kérdező kommentje:
lefotózzam de csak fehér szemek látszódtak! De nem mintha Herobrine-né lenne hanem... nem tudom...
2013. júl. 15. 12:56
 2/10 anonim válasza:
Melyik update-ban csináltad?mert béta 1.7.3-ban kivették Herobrine-t
2013. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ééééés most várjuk a felháborodott herobrine ellenes válaszok. :D Amúgy raktál ki fákjákat amúgy ha lefotóztad akkor azokat a szemeket is felrakhatnád.Mert kíváncsi vagyok rá.
2013. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Herobrine nem létezik, már bocs, legalábbis nagyon úgy tűnik, hogy egy bénán kreált legenda. Egyenesen lefele ástál? Lehet hogy olyan mélyen voltál, és nem pakoltál le fáklyákat, h már nem látszott a felszín. Hirtelen lett sötét am? Fedett volt a lyuk, úgyértem pl a házból kezdted? Lehet h éjszaka lett.
2013. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
létezik. kérlek rakd ki a képet !
2013. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
boccs rám esett valami
2013. aug. 29. 13:32
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként 1.6.0. és abba a sztorik szerint be rakták
2013. aug. 29. 13:33
 8/10 anonim válasza:
Na megis jött az első szerencsés Herobrine-ellenes!Amúgy szerintem LÉTEZIK!Egyszer haverommal játszottunk x-Box-on és ide-oda teleportált,és amikor megütöttük akkor (most jön az érdekes rész)BE-CRASHOLT AZ X-BOX!!!(Ez kábé két hónapja volt,és a mai nap indult el végre)AZT SE TUDTAM HOGY TUD IJET!!Mert ha az egész világ az alapkőtől a max magasságig tnt felrobban és NEM CRASH-olt be!És továbbra is várjuk a herobrine-elleneseket!
2014. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kkk8 válasza:
Lehet hogy létezik egyszer Minecraft-ban építettem egy herobrine idézőt mod nélkül csak kíváncsiságból és amikor távolról egy fa mögül figyelem elfordulok aztán visszanézek és egy nagy fekete formát láttam fehér szemekkel de csak egy pillanatra aztán eltünt
2014. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Koczur Adrián válasza:
Játsz kreativ módban, akkor nem tud megölni. :D Pl. egyszer elmentem az alvilágba és megidéztem, de nem történt semmi (lehet azért, mert kreativ módban voltam).
2014. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!