Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG Smart TV-re internetet...

LG Smart TV-re internetet hogy csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az internetet szeretném csatlakoztatni a tévémre, de nem tudom hogyan. Tudom hogy kellene hozzá router de nincs. Az lenne a tervem hogy a laptopomból routert csinálok (tudom hogy kell) és egy pendrive-ra valahogy rámentem a wifi adatait, csak azt nem tudom hogy kéne. Ezután mit kell csinálni? Ja és Win7 van a gépemen.

2013. júl. 17. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Van Wifi a TV-ben? Az olcsóbbakban nem szokott lenni.
2013. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen van és ez nem egy olcsóbb fajta ha már majdnem 200ezert nézzük
2013. júl. 17. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Oké, csak azért kérdeztem, mert sokan alapnak tekintik (hiszen "okostelefonban is van, ettől okos!"), aztán meglepődnek, ha kiderül, hogy nincs.

Nem tudom, pontosan milyen TV, én 820-as SmartTV Upgraderrel próbáltam, azon nem kellett semmilyen pendrive, hanem a TV felületén, a Magic mote-tal kellett kiválasztani a listából a hálózatot, majd egy virtuális billentyűzeten az "egérrel" bepötyögni a jelszót (jelszót mindenképp állíts be, és lehetőleg WPA2/WPA titkosítást, WEP kb semmit nem ér).

2013. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találtam youtube-on egy videót, ami szemlélteti a folyamatot:

http://www.youtube.com/watch?v=vRfv4tI8gfI

2013. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ilyen TV-m van:

[link]


Ami a videót illeti jó lenne ha csak ennyit kéne csinálni :)

2013. júl. 17. 22:52
 6/7 tamasoft ***** válasza:
Amit belinkeltél TV, abban gyárilag nincs wifi, csak előkészítés. Jót linkeltél, vagy utólag bővítetted? Ha igen, milyen eszközzel?
2013. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldottam vettem egy routert és egy wifi usb stick-et onnan már boldogultam .de azért köszi a válaszokat :)
2013. júl. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!