Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 játékírásnál ez...

Xperialaci kérdése:

Xbox 360 játékírásnál ez estben mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem mortal kombat-ot és ki szeretném írni egy maxell dupla rétegü lemezre. Ezt még meg tudom csinálni de azt nem tudom hogy a mortal kombatot mint xbg2-es játékot is kell patchelni vagy nem?

2013. júl. 18. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Befáradni egy boltba és megvásárolni a játékot.
2013. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze h anyád a segged nyalja és minden nap kap 20000 Ft-t az elküldenek otthomrol hogy legalább ne lássák a pofád! És a felfogásod is elég gyenge mert nem írtam oda hogy buzer.ns segg.ejek is írhatnak!
2013. júl. 18. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a nem semmi mikor a büdös tolvaj cigánynak áll feljebb, mikor szólnak neki, hogy meg kéne venni amit elvesz...

Anyád biztos büszke lehet rád, õ tanított meg lopni?

2013. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már kiírtam a mortal kombatot hahaha! ANYÁD! ja és nem vgyok cigány de egyébként sem minden cigány rossz! Itt vagy például te aki itt játsza az eszé a neten sokkal rosszabb mint akármejik cigány!
2013. júl. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!