Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor vásárlásnál mik az...

Monitor vásárlásnál mik az elsődleges szempontok, milyen paramétereket kell megnézni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnénk monitort vásárolni, 40000Ft alatt, de mindenképpen LED-eset szeretnénk. Nos én kinéztem 2db az egyik egy LG a a másik pedig egy BenQ


[link]


[link]


Szerintetek melyik a jobb, vagy esetleg van még más hasonló árú?

Én inkább az LG felé hajlok, mert még is csak talán kicsit nagyobb márka mint a BenQ.



2011. dec. 14. 15:01
 1/3 lindmayer ***** válasza:
a kettő szinte ugyanaz tudja, de az lg monitornak hdmi kimenete is van, és ha a videókártyádon is van hdmi kimenet, akkor én azt ajánlom
2011. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ahogy elnézem elég drága bolt. Nézz körül máshol pl:ipon.hu vagy, esetleg más bolt mert lehet olcsóbban hozzájutsz.:)
2011. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valóban drága, de mindent összevetve olcsóbb, mert edigital van Miskolcon, így csak pár km-ről kéne beszaladnom érte, még iponból ott lenne a 2490Ft-os postaköltség és ha jól tudom ott sem olcsóbb, egész pontosan 39.121Ft


de köszi a válaszokat, hasznosak voltak, és éppen HDMI miatt lesz az LG.

2011. dec. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!