Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minden rebootnál visszajön...

Minden rebootnál visszajön egy "transcodes" nevű üres mappa, pedig mindig törlöm, hogyan tudnám véglegesen eltávolítani?

Figyelt kérdés

barátom letöltött valami plugint vagy programot a laptopomra, ami után maradt egy transcodes nevű mappa, amit kitöröltem, de ahányszor újraindítom a gépet, megint ott van, igaz, hogy üresen. gyszerűen idegesít, hogy ott van!

tulajdonságokban nem mutat semmi rendellenességet. rá is kerestem, de csak azt az egy mappát adja ki ilyen címmel, szal az sem lehet, hogy egy máshova feltelepített program miatt van.

help!


2009. okt. 21. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
írd be a futtatás menübe, hogy msconfig, ott nézd meg az automatikus indításokat, ott lesz valami gebasz
2009. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószinüleg a telepített programnak a letöltési, mentési mappája,ezt hiába törlöd ismét megjelenik, ahogy a gép és a program indul, ez nem hiba. Ha tudod melyik program, akkor a beállításaiban tudsz változtatni.


De így, hogy azt se tudod melyik program lett telepítve...

2009. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közben megoldódott, rágugliztam és kiadta, hogy a hülye Vuze csinálja mindig a mappát.
2009. nov. 5. 03:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!