Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éveken át tartó gomba-candida...

Éveken át tartó gomba-candida története, aminek közel sincs vége!? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Magamról annyit hogy 24 éves vagyok, viszont van egy problémám ami körülbelül elöször 4-5 éve jelentkezett. Ez a gomba, illetve én már nemtudom konkrétan. Régebben csak évente félévente egyszer-kétszer jött elő, viszketés, égő érzés a fityma alatt, és piros pöttyök formájában. A Canesten megoldotta régen, illetve kamillás borogatás. Viszont 1,5 éve nagyon bedurvult a helyzet. Azóta szó szerint 2-3 havonta előtör, és nem is gyógyul meg teljesen. Bőrszárazság, piros néha fehér pöttyök, illetve néha pattanásszerű égő kis dudorok. A szexre ilyenkor gondolni sem merek, már az erekció is olyan szinten fájdalmas. Jelenleg állandó barátnőm nincs, eddig komoly kapcsolatban éltem, éveken át, hasonló problémái voltak exemnek is. Semmi sem használ már körülbelül másfél éve. Kipróbltam szinte minden kenőcsöt, Canesten, Unguentum Boraxatum, Betadine, illetve még körülbelül 3-4 készítményt, szó szerint mint a szarnak a pofon. Azóta a neten böngészem folyamatosan, de annyian írják hogy ez lehet akár más is, sőt ha visszatérő akkor valószínűleg valami szervi baj is állhat a háttérben, éppen ezért mostmár végképp eldöntöttem hogy ide orvos kell. A kérdésem a következő lenne, aki már hasonlót átélt, az esetleg adhatna pár infót arról, hol érdemes ezt az egészet elkezdeni. Kenőcsről hallani sem akarok, mert jópár gyógyszerész ajánlott már mindent, de semmi sem hatott, úgyhogy valami erősebb dologra gondoltam. Urológus vagy Bőr és Nemibeteg gondozó? Ettől is félek, nem akarok olyan gyógyszereket szedni ami lehet meg sem gyógyít, félek a félrekezeléstől, ahogy azt rengeteg helyen lehet olvasni! Szóval ha valakinek volt hasonló problémája, és ki tudott belőle gyógyulni, akkor legyen olyan kedves és ossza meg velem, és jópár férfitársammal :) Ezenkívül ha budapesten tud valaki igazán jó orvost, akár magánpraxisban lévőt is, az nagyon nagy segítség lenne. Előre is köszönöm mindenkinek :) Szép és gomba-candida-és egyéb nyavaja mentes napot!
2011. márc. 15. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet barátnőd megfogta párszor idegenbe a kilincset vagy véletlenül ráült valamire vagy vmibe :D
2011. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!