Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bírná e a windows xp az új...

HammerFist kérdése:

Bírná e a windows xp az új gépemet hibátlanul működtetni?

Figyelt kérdés

Akarok venni hamarosan egy gépet,amiben 4gb ddr3 memória lesz,egy gigás videókártya és amd x3 3x3200mhz-es proci,500 giga vinyó. Oprendszer nélküli gép 64 bites.

XP-t szeretnék rá rakni. Kérdésem az hogy tudná e kezelni a service pack 3-mas xp 64 bit a gépet.

Mert azt hallottam hogy az xp max 4 giga memóriát tud kezelni a videókarival együtt. És jelen esetben az 5 gigával mit kezdene?



2013. szept. 4. 19:54
1 2 3
 21/27 P.O.C. ***** válasza:

Nem fújok rájuk, egyszerűen nem szeretem ha ilyen cégek hülyének nézik az embereket, és pofátlanul akciósnak nevezik az olyan gépeket, amik valójában az átlagnál jóval drágább áron vannak + jókora extra profit van rajtuk.


Egyébként meg nem csak az én véleményem negatív az erőre szerelt konfigokról, hanem az összes top commenternek is ha megfigyelted.

2013. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
:]] közcélú kommentelő vagy.
2013. szept. 7. 17:24
 23/27 A kérdező kommentje:

Tegnap raktam össze egy gépet a pcx-en 69.000 ft volt ma ugyan ezekből 85.000ft volt? A memória tegnap 9000ft volt pl ma meg már 11000ft! Ez hogyvan? :]]

Ki kell fogni melyik nap a legolcsóbb?

2013. szept. 8. 12:02
 24/27 P.O.C. ***** válasza:
Én ilyen mértékű árváltozásokkal pár napon belül nem szoktam találkozni, nem csak a pcx -en, de sehol máshol se. Biztos benézed a típusokat, olykor 1-2 betű vagy szám is számít.
2013. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nemnem! Felírtam az alkatrészek neveit. Pl volt pár hónapja a használt cuccok közt egy falba építhető érintős monitor pc,100.000ft körül indult azt egy hónap múlva 50 volt rá két hétre 70. Meg most van egy pénztárgép 25 ért egy hónapja 50 volt. :D

Csak figyelgesd.

2013. szept. 8. 19:04
 26/27 P.O.C. ***** válasza:
Jó, de itt heteket, meg hónapokat mondasz, nem 1-2 nap. Szerintem más webshop -okba se mozognak jobban az árak. Meg aki vásárolni akar, az vásároljon, ne töketlenkedjen. Hasznosítsa össze az árakat a többivel az argep.hu -n, majd go. :)
2013. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Na igen,ez olcsóbb mint minden más oldal az árgépen,de azért nem mindegy hogy tegnap 75ért kaptam volna azt a gépet amit ma 85ért. :D vágod.

Azért aki csóró mint én és igyekszik minél jobban spórolni annak nem mind1.

Nem értem miért nincsfix ára mindennek.

Az hagyján hogy lejjebb viszik hogy hátha megveszi valaki kevesebbért de utána meg visszaemelik.

Nameg oda van írva hogy akciós ár 10.946 az eredeti 11.539 pl,tegnap meg akciósan volt 8999 az eredeti ára meg 9573ft. Ez csak példa de hasonló volt a samsung 4gb ddr3 1600mhz tegnap meg ma!

Ez nekem átb*szásnak tűnik hogy így ugrálnak az árak. (Fejcsóválás)

Na majd azért kilesem mikor a legolcsóbb azt akkor veszem meg a gépet. :D

2013. szept. 8. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!