Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismer valaki cég számára...

Grielean kérdése:

Ismer valaki cég számára valami jó e-mail program és tárhely szolgáltatót?

Figyelt kérdés

Ahol eddig voltunk (SquirrelMail), az idén év végén megszűnik, illetve több probléma is akadt vele mostanság, így szeretnénk váltani, de nem igazán vagyok ismerős ezen a téren, így bármilyen tanács vagy tapasztalat jól jönne.

Ami fontos lenne, hogy megtarthassuk az eddigi e-mail címet!

Tud valaki ilyen oldalt, ami elég megbízhatóan üzemel, de aránylag olcsó is?


2013. szept. 5. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vt saját domain címetek, akkor azt át lehet vinni másik szolgáltatóhoz, és ott létrehozzák neked azzal a névvel a mélfiókot.


A tárhelyszolgáltatókból (még a megbízhatókból is) elég sok van. Érdemes a tárhely mérete/ára, a szolgáltatások alapján dönteni, de azokat először meg kellene határozni.

Ha csak sima html/php oldalt tennétek fel, és 200MB hely elég, akkor az ultraweb-et tudom ajánlani, aki évi ~8k-ért adja. Nekem évek óta probléma nélkül müxik, és sztem nem vszínű, hogy megszűnik.

[link]

2013. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha a mail címhez van saját domained, akkor egyszerű

egy átregsztrációt kell kérned, illetve egy tárhelyet.

Ha a saját számítógépeden fogod elmenteni a fájlokat, leveleket, akkor elég egy kis tárhely is

Én itt találtam nekem való tárhelyet: tarhely-szolgaltatok.com

2013. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy keress rá a googleben, a "tárhely" szóra, és a nem fizetős találatok között nézz körül.
2013. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!