Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 1,5 Terrás külső vinyóm...

A 1,5 Terrás külső vinyóm miért csak 800MB tárolására képes?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom, hogy mikor megvettem akkor is ilyen volt e, de pár napja gyanús volt, hogy kicsit kevés a cucc rajta és mégis tele van, letöröltem mindent, leformáztam és még még utána is azt írja, hogy 800 GB szabad tárhely van rajta.... Van erre valami megoldás? Vagy valami programmal feltudom szabadítani a maradék tárhelyet?

2013. júl. 24. 09:51
 1/4 SimkoL ***** válasza:
Hány partició van rajta ?
2013. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajátgép / jobbklikk / kezelés / lemezkezelés... ott mennyit ír?
2013. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Valószínűleg a többi "nem partícionált terület", amit kéne partícionálni és akkor használhatod is...
2013. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy lefoglalják például a rendszer visszaállító pontok, amiket időközönként készít a Windows, ha úgy van beállítva:

(Számítógép (jobb gomb) Tulajdonságok / Rendszervédelem / Rendszervédelem fül alatt a védelmi beállítások.)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2021. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!