Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez egy fura kérdés lesz de az...

Ez egy fura kérdés lesz de az imént az történt h 3 órát szenvedtem mire sikerült kapcsolódnom telenor mobilnetre win7-et használok, mitöl?

Figyelt kérdés
Minden a szokásosan indult gép bekapcs stik bedug, de a programját már nem akarta elindítani gondoltam letörlöm és felrakom újra.Sikerült is letörölni de telepíteni már nem és akárhányszor probáltam elindítani a telepítőjét csak ment az a karika és nem történt semmi, a ctrl+alt+delre se reagált, újraindítottam a gépet hátha megoldja a problémát de a probléma ugyan úgy fent ált. akkor lefuttattam egy vírus keresést 1 db vírust talált kijavítottam de még mindig nem változott semmi ekkor rendszer visszaállítás és megnéztem milyen programokat állít vissza és amiket töröl volt egy ilyen nevű kicsit számomra fura program: microsoft távoli asztali szolgáltatások (printer) 06/21/2006. Sikeresen visszaállítottam reagált a ctrl+alt+delre mikor a telenor programot nyitottam meg hát nem a szokásos ablak jött fel hanem egy fekete fehér kocka benne még több kocka szval sztem olyan volt mintha nem kompatibilis a rendszerrel vagy mintha fél kész program lenne. Letörölni nem engedte valami hiba üzenetet írt ki bementem mindenhova minden könyvtárba sehol semmi törölni sem tudtam,nagy nehezen sikerült megint feltelepíteni úgy h még rajta volt a program.Megnyitottam szokásos kép sikerült is csatlakoznom és szeretném a véleményeteket kikérni h ez mi volt feltörték a gépem v egy vírust kaptam be ? vagy esetleg 3 hónap után újrakéne telepítenem a gépet mert kicsit tanácstalan vok!?

2013. szept. 8. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jézusmária, vesszővel, meg a ponttal spórolsz?! :D Mi olyan sürgős, ha már sikerült csatlakozni?! :D

Nojó mindegy.

</off>


Vodafone mobilnetes programja is megkergült nekem néha. Ne parázzál. Ha működik, működik. Semmi sem tökéletes. Ezt is emberek csinálták. :)


Ha meg feltörik a géped, nem a mobilneted programját baccák el, mert akkor nem tudnának bejutni újra... mert nincs net a gépeden...

2013. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!