Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lejárt az 1éves hűségnyilatkoz...

Lejárt az 1éves hűségnyilatkozatunk a T-mobile-s mobilnetre. Kell ez ügyben intézkedni, vagy majd nem enged fel?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy éve, h aláírtuk a szerződést. És ma még mindig fel tudtam jönni netezni. Ez hogy lehetséges? Szólnunk kéne be? Vagy majd egyszer csak nem enged fellépni?
2009. szept. 30. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tovább fizeted a havidíjat, és minden marad a régiben. Az egy év azt jelenti, hogy most már büntetlenül lemondhatod, vagy új kedvezőbb szerződést köthetsz.
2009. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm, h ilyen gyors választ kaptam, mert ma akarnánk vmit intézni!!!

Akkor én lemondom, nálunk nincs 3G, és csuda lassú a lelkem.

Ha még netán itt vagy kedves válaszolóm!

A következő lehetőség milyen szerinted?

PR Telekom: PR Uno: maximum sávszélesség:768/256, garantált sávszélesség:256/100, és 3650ft/hó

(Egy nagyon amatőr internetező anyuka)

2009. szept. 30. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld megnézni, hogy milyen a Vodafone lefedettsége nálatok? (www.vodafone.hu). Nálunk nagyon jó és valóban szélessávon fut. Én két éve vagyok mobilnetes náluk, meg vagyok elégedve velük (5G Internet Fix 5500 ft havonta).
2009. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!