Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tabletemmel?...

Mit csináljak a tabletemmel? (többi lent)

Figyelt kérdés
A tabletemre telepítettem egy olyan alkalmazást amivel, hogyha megrázzuk akkor lezárja és én maximumra állítottam. miután elmentettem a maximumot azonnal lezárta magát pedig meg se mozdítottam és azóta nem tudom feloldani. Az ilyen gondot, hogyan oldjam meg?

2013. szept. 22. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hard reset? bár ekkor elveszik minden, ami rajta volt.
2013. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A max érzékenység nem jó, mert azt is érzékeli amit az ember nem. Az első válaszolóval értek eggyet hard reset kell. Vagy esetleg ha találsz olyan programot, amivel USB-n kezelheted az alkalmazásokat és ott letörlöd. Bár én ilyet csak iphone-ra ismerek.
2013. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
engem nem zavar ha lemegy minden mert már 2 szer volt újraindítva. és hogy kell a hard resetet.
2013. szept. 22. 10:33
 4/12 A kérdező kommentje:
mert az alkalmazás mellé hozzászólásba valalaki írta, hogy ha nem tudjuk feloldani hívás közbe lehet állítan, csa az én tabletembe nincs sim foglalat. (ezt azért írom, hogy ilyen válasz ne jöllyön).
2013. szept. 22. 10:34
 5/12 A kérdező kommentje:
A hard reset - et hogyan kell?
2013. szept. 22. 11:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Az tabletfűggő. Beírod googleba a tableted nevét és hogy hardreset, és valószínűleg megtalálja hogy kell.
2013. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
WayteQ xTAB-70dc
2013. szept. 22. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Hangerő - + a bekapcsoló gombot nyomod kb. 5-10 mp-ig (kikapcsolt állapotban). Ekkor megnyílik (elvileg) a recovery menü. Itt nem működik a érítőpad, a hangerő gombokal tudsz navigálni és az power gombbal kiválsztani. Navigálj a factory reset menüpontra és válaszd ki, kész is.(Ha nem sikerülne vagy elakadnál, írj pü-t)
2013. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a google - ba nem találtam pedig órákig kerestem. Tudnátok adni egy linket?
2013. szept. 22. 16:10
 10/12 anonim válasza:
Ott írták le előtted...
2013. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!