Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már tudok feltölteni mert...

Gabor029 kérdése:

Már tudok feltölteni mert megcsináltam a movie makerl és jó let De lenne még egy olyan dolog hogy be illesztem a képet vagy a képeket megy a zene mondjuk 3 kép bent van az lemegy és utána tök sötét a videó hogy lehet megcsinálni álandó kép maradjon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
annyi képet kell berakni , hogy megegyezen a zene szám hosszával , vagy be kell állítani , hogy 1 kép hány másodpercig látszodjon mert asszem movie makernél 1kép/5sec de ezt lehet állítani.
2012. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindenki ezt mondja de úgy nem lehet meg csinálni hogy állandó kép maradjon és pl csak egy képet rakok be ?
2012. júl. 18. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
dede, de mondom egy képnek megadod azt hogy mennyi ideig maradjon
2012. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy néztem másodperc van perc nincsen benne 4-vagy 5 másoderc a leg több ha perc lenne jobb lenne
2012. júl. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!