Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Netbookot vagy laptopot...

Netbookot vagy laptopot erdemes vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Netezesre, kepek letoltesere es tarolasara, zenehallgatasra, egyeb fajlok letoltesere hasznalnam, valamint nehany progit is tuti ra szeretnek rakni pl skype, calibre stb... Azt tudom, hogy jatszani a netbook egyaltalan nem jo, en max simseznek rajta de gondolom azt sem lehet, de ez annyira nem erdekes. Ezt leszamitva szerintem jobban megerne egy netbook, mert ahogy eszrevettem, olcsobbak mint a laptopok.


Ti mit ajanlotok? 70.000 korul kene valami, van esetleg valakinek ilyen arkategoriaban jo netbookja vagy laptopja?


Koszi a valaszokat elore is. :)



2013. okt. 6. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

én egyetemre netbookot vettem azon egyszerű okból, mert ezt tudtam megfizetni

játszani nem szoktam, ezért arról nem tudok nyiltakozni, de filmet nézni meg minden mást, amit a sima asztali PC-n úgy általában szokás, ezen is lehet

mondjuk nekem az egyetlen különbség, hogy ezen nem tudok dvd-t írni, na de igazából nem is hiányzik

könnyű, kis helyen elfér, nekem nagyon bejött

2013. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem, milyen tipusu, mennyiert vetted?
2013. okt. 6. 16:10
 3/3 A kérdező kommentje:

Packard Bell EasyNote TE11BZ-11204G50MNKS LIN NX.C0YES.022

Ezt most talaltam, es ugy nezem, ez jo lenne azokhoz a dolgokhoz amiket leirtam... Szerintetek?

2013. okt. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!