Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyenkor hol vannak a számítóg...

Ilyenkor hol vannak a számítógép zsenik? Nagyon fontos a segítség honnan tudhatom hogy milyen ram való a gépembe, többi lent?

Figyelt kérdés

Van egy Hewlett-Packard HP Compaq dc5850 Microtower pc-m

Ez lenne az alaplapom típusa.

4 ram foglalat van benne, az egyikbe van egy ddr2 2gbos 800mhz-es ram amivel ugye működik.De rendeltem hozzá egy újabb 2 gigás ddr2 800mhz-es ramot, ami meg már nem működik benne,tehát be sem kapcsol ha belerakom.Úgy is próbáltam hogy kivettem az azt ami már benne volt, és beleraktam azt amit megvettem magába, de úgysem működött.Az eladó azt írta hogy az én gépem a gyengébb 800mhz-es ramokat kezeli mert gyárilag a 667mhz-es ramokat kezeli.

tuti hogy jó a ram amit vettem tőle tehát ez nem kérdés.De akkor van ilyen?Segítsetek már.Már vagy 4-edjére rakom fel ezt a kérdést más formában, de egy épp eszű válasz nem jött még rá,csak mellébeszélés.Ilyenkor hol vannak a számítógép zsenik? segítség kellene.


2013. okt. 9. 11:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hova kerültem én...
2013. okt. 11. 10:35
 12/13 anonim ***** válasza:
te non buta ember vagy hüje vagyol oszt átkeffentették az agyadat osztan még neked áll fejjebb bekakkantok :))) XDD
2015. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: ez egy 2 éves eset, és 800MHz -as RAM -ot nem támogatja az alaplapja.

A RAM jó, csak nem kompatibilis a gépével, tehát nem verték át, csak nem nézet utána a gépe képességeink. ;-)

2015. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!