Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belassult a Win7 Ultimate x64...

Belassult a Win7 Ultimate x64 frissen telepített op. Egyik napról a másikra. Ötletek? 2GB DDR2-es ram van a gépbe, de abból alapjáraton 1,3-1,5gb-ot eszik

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy valami a frissítés során jött le, mert azóta szarakodik

2013. okt. 21. 23:56
 1/7 soccerway ***** válasza:
A windows általában a szeméttől szokott belassulni, neki lehet állni takarítani
2013. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ahha ez mind szép és jó, de a rendszer nincs 1hetes és CCleanerezek minden nap legalább 1x, csináltam már töredezettségmentesítést vmint CHKDSK-et is futattam.

Szóval ha szemét van rajta az kizárólag csak az egyik Windows frissítés lehet, csak azt nem tudom melyik.

2013. okt. 22. 04:45
 3/7 levis56 ***** válasza:

Csinálj vírus és kémprogramkeresést,a Ccleanertöl ne várj csodát csak kis részét takarítja a rendszernek,tedd fel ezt a két progit ez mindent megcsinál ami a gépnek kell,az új op rendszer sem hibamentes nálam telepítés után több ezer hibát és biztonsági kockázatot junka fájlt takarítanak ki az említett programok.Töröld az ismeretlen programokat, a bővítményeket tiltsd le vagy töröld ami nem szükséges.

[link]

[link]

Ez pedig egy kémprogi.

[link]

2013. okt. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60-70% memóriát akkor is meg fog enni a W7, ha 8GB van benne. És akkor is megelégszik kb ennyivel, ha 1GB. magától az op.rendszer frissítéseitől nem szokott belassulni, vírustól-kémprogramtól annál inkább.
2013. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 soccerway ***** válasza:
a windows 1 nap alatt is meg tud nyekkenni, ha bekap pár vírust meg hasonló szemeteket.
2013. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A win 7 nemigazán jó operácios rendszer persze ho

gy lasú meg régi is az a rendszer. Természetesen ha vírus van a gépen az is betudja lasitani a gépet. Szerintem telepitsd fel a win 8 at az gyors és Avast vírusirtot rakj fel az megbizható.

2013. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
levis56 köszönöm a választ, még nem telepítettem fel a 3-ból csak 2-t de hasznosnak tűnik szóval köszi :)
2013. okt. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!