Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a Google-nél akarok dolgozn...

Ha a Google-nél akarok dolgozni, minek tanuljak? Programtervező informatikus vagy mérnök informatikus

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 20:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és mennyi esélyem van bekerülni a San Fransisco-i céghez. Vagy a Londoniba, Zürichibe van több esélyem?
2013. okt. 31. 20:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy milyen munkakorben szeretnel elhelyezkedni a Googlenal.
2013. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel akarsz foglalkozni, de ha erről itt kell kérdezned, akkor inkább felejtsd el.

A Google-hez a legjobbak közül is csak a legjobbak kerülnek be...

2013. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom jól hogy az egyetem csak az alapokat adja és az számít, hogy mellette menyit tanul az ember.
2013. okt. 31. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy csak megjegyzem én egy proginf BSc-t már megcsináltam az ELTE-n, most az MSc-t is befejezem lassan és ezeket mindet IDŐBEN végeztem el úgy, hogy a legjobbak között voltam minden évben.

Ezek mellett pedig nincs olyan terület az informatikában amivel legalább kicsit ne foglalkoztam volna, de még így sem látok túl sok reális esély arra, hogy oda bekerüljek. :)

2013. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért nem próbálod meg, van gyakornoki programjuk is.
2013. okt. 31. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mindkettővel oda lehet kerülni, nem a végzettség számít, hanem a gyakorlati tudás.

Azonban fölösleges ilyen távra előre ilyen konkrétumokban gondolkozni, mert mire kitanulod, addigra a Google nagy valószínűséggel már leszállóágban lesz, mint most a Nokia és a Microsoft.

2013. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

".... mert mire kitanulod, addigra a Google nagy valószínűséggel már leszállóágban lesz, mint most a Nokia és a Microsoft."


Hulyesegeket azert nem kene beszelni!

2013. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18:29 ha szakmabeli vagy és van szemed, akkor láthatnád, hogy egyre szarabbak a webes szolgáltatásai és jelentős újdonságot már nem tudnak letenni az asztalra. A mobil szegmens pedig kifutóban lesz hamarosan, mert ott sem lehet a végtelenségig _hasznos_ újdonságokat előállítani. Még pár év, és elmúlik a hype, egy mobil eszköz nem lesz kevésbé kommersz használati tárgy, mint egy könyv vagy egy TV. Volt egy nagy robbanás, de lassan kifullad.
2013. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mobil szegmens kifutóban? És hozzáértő vagy? :D


Pont egyre jobban tevődik át minden a mobilra, egyre inkább kezdik átvenni a tabletek és telefonok a mindennapokban a PC-k és laptopok szerepét...


Nem fog az kifutni, a Google meg pláne nem...

2014. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!