Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha én játékokkal akarok...

Ha én játékokkal akarok foglalkozni a jövőben akkor az informatikus szakmán belül mit kell tanulnom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
a játékok foglalkozás alatt mit értesz?
2012. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Játékok készítése, játékok "írása"...
2012. febr. 24. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Programozást. Bár azt meg nem tanítják ...
2012. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Programozást.

És az alapokat tanítják.

G.

2012. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Csak amennyit az ér...

Amúgy most előre mondom, ne dédelgess kérdező ilyen álmokat hogy te megtanulsz programozni, és egyből minden szuper lesz, egy nagy stúdiónál helyet kapsz.

Azt meg végképp ne gondold hogy magadban csinálsz, max egy kis csapattal belevágsz az indy játékok világába.

Amúgy én is ilyen álmokkal kezdtem, de rájöttem engem jobban vonz a villamos mérnökség!

2012. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alapokat megtanítják valóban, utána meg 15 év gyakorlat és önképzés és akkor elmondhatod magadról, hogy programozó vagy. Kb. így ... hacsak nem vagy géniusz ... de akkor nem kérdeznél itt ilyenket :-P
2012. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!