Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem rég vettem egy Samsung...

Nem rég vettem egy Samsung Galaxy s3 gt-i9300 clone készüléket. Alkalmazás problémákban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnék rárakni appokat, alkalmazásokat, játékokat, ilyesmiket, mert próbálkoztam egy két dologgal, nem működött, .apk fájlokkal, de sajnos nem ismeri fel a készülék a fájltipust,nem nyitja meg, küldeni akarja stb, próbálkoztam a Beállítások/Alkalmazások beállítással is, azonban sajnos ilyen opció nincs is a készülékben, nagyon szépen megköszönném,ha valaki tudna segítséget nyújtani!



2013. nov. 7. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

'Clone'? azaz kinai, hamisitott, gyanithatoan nem is Androidot (vagy valami osregi verziot) futtato, elavult hardveres ipari szemetet? Megis, min csodalkozol?


Jo kis tanulopenz volt, gondolom az eladonak mar bottal utheted a nyomat.

2013. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, papírt is írtunk róla, meg tudtam mit veszek, csak hiába próbálkozok vele, semmit nem ismer fel, -apk, -jar, -sis, egyszerűen semmi nem tetszik neki, nem gondoltam hogy ennyire alul iskolázott lesz :D
2013. nov. 7. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
ezek ilyenek, csak kinézetre hasonló... kb 1hónap és megpurcan a készülék is
2013. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg a kinai MTK oprendszert futtatja, ami kb. meg van csinalva olyan kinezeture, mint az Android. De csak kivulrol, kb. pont ugy, mint barmilyen masik kinai hamisitvany, belul a leghalvanyabb hasonlosagot sem mutatja.


Ezek a keszulekek (magadra ne vedd) a ruppotlan hulyegyerekeknek meg wannabe-menocsavoknak keszulnek, hogy akkor is villoghassanak 'okostelefonnal', ha a s*gguk kilog a gatyabol.

2013. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.:D Akkor magamra ismertem, a leírásodban, az kivételével, hogy villogni akartam vele, nem, csak kipróbálni szerettem volna, és hát őszintén megmondom, 2ezer ft-ért jutottam hozzá, nem sok pénz, akárhogy nézzük, csak ilyen tesztféleképpen, de ahogy írtam, az alkalmazások telepítése eltávolítása, stb okoz nagyon nagy gondot, ezért is fordultam hozzátok, hátha valaki tud valami ultimátumot adni, hogy hátha,hátha, reménykedek, hogy lesz valaki aki tud mondani valami, de igen, volt egy eredeti S3-as telefonom, és a külömbség már kinézetre is nyilvánvaló volt, de használatban pedig, hát ha, nem kell részleteznem, mindenki tudja, nagyon nagyon messze áll, még a symbian operációs rendszertől is, viszont, van olyan ember, aki egy blackberry-t és 5ezret fizetne ezért a kis klón telefonért, csak hát én sem próbáltam még ki, kb semennyire, meg pofátlanság is lenne ennyiért odaadni, meg így, hogy szinte semmit nem tudok róla.
2013. nov. 7. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

2000-ert en azon is csodalkozom, hogy egyaltalan GSM modul van benne...


http://www.youtube.com/watch?v=63u6b-eHYzU

2013. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az alkalmazasok telepitese azert okoz gondot, mert erre az operacios rendszerre nem lehet telepiteni semmilyen Androidos programot, 'okosba' se, sehogy se. Kb. mintha egy 386-os, Windows 3.11-et futtato PC-re szeretnel Mac OSX-programokat telepiteni.
2013. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!