Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Smart TV-m van (leguja...

Samsung Smart TV-m van (legujabb 2013-as) és azt szeretném megoldani hogy a laptopom, vagy a PC-m összetudjam kötni semmiféle kábel nélkül. Megoldható?

Figyelt kérdés

Wifi hálózatunk van ezt gondoltam megoldásnak, ha egy hálózaton vannak.

A TV-n alapból ezek vannak fenn: Intel_Celeron, SkyDrive, SugarSync, Dropbox, és USB.

Ha esetleg szükséges lenne.

Igazából az lenne a lényeg hogy egy 2. monitorként üzemeljen a TV vezeték nélkül.

Magoldásokat elöre köszönöm és megy a ZÖLD PACSI.



2013. nov. 8. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

olyant keress rajta, hogy: DLNA


Kell egy DLNA servert telepíteni a laptopra. Például: [link]

Vagy a Windows Media Player is tud ilyet: [link]

2013. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kösz a szinte azzonali válszt! :)

Megnézem ezt a programot ha sikerül megy a zöld pacsi ha nem akkoris :D

2013. nov. 8. 18:21
 3/15 anonim ***** válasza:
nálam működik a wifi routeren keresztü. Mint írtam a TV-n keress egy olyan módot, hogy DLNA, aktiváld. A laptop wifijét is kapcsold be. Elvileg ekkor látnia kell akkor a TV-dnek a laptopodat mintha egy hálózati eszköz (PC) lenne
2013. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Fenn van ez a DLNA szerver most a TV-nek fel kellene ismerni a laptopot?

Hol keressem? Nyomjam át AV-ra vagy másra?

2013. nov. 8. 18:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozz a TV-vel a routerhez (wifivel)

csatlakozz a laptoppal a routerhez(szintén wifivel)

majd kapcsold be a DLNA-t

így látnia kell a TV-nek a laptopot.

Utána olvasd el a két linket amit küldtem, benne leírják ,hogy tudsz adatot átvinni

2013. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ok kösz szépen, de ezzel a ASZTAL-t fogom látni a TV-n? Gondolom ha nem akkor nemtom nah de kösz megy a PACSI.
2013. nov. 8. 18:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak a számítógéped nevét fogod látni. Valami ilyesmit: xyz-pc (xyz a géped neve)
2013. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ez minden szép és jó, de hogy mutassa ez nekem az asztalt? Mert én filmet szeretnék nézni (olyat amit 3óráig kerestem és nem tudtam letölteni) online, és gondoltam Windows+P gombal másolást kapcsolok.
2013. nov. 8. 18:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért kell hogy mutassa az asztalt? Mint egy megosztott számítógépen elvileg tallózhatsz egyes fájlok közt , a tv távirányítóját használva "egérnek". Nézhetsz képeket, hallgathatsz zenét és nézhetsz filmeket.

Asztalt nem fogsz látni.

Egyszerűen hálózati eszközként szerepel majd rajta a laptopod.

A TV-den nincs semmilyen Windows, tehát nem is úgy fog működni az adatátvitel mint két windowsos gép között.

Ha asztalt akarsz látni a tv-n, és mindent ugyanúgy ahogy a laptop kijelzőjén a Windows megjelenít akkor kábellel kell összekötnöd a tv-t és monitorként használni...

2013. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ok kösz. De amugy ha nincs letöltve a gépre akkor nem tudom megjeleniteni sem. Szoval azért gondoltam de ha fontoslenne a kábel akkormien kellene?? Mert VGA az van a laptopon de a TV-n nincs.(nem értem miért nincs)
2013. nov. 8. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!