Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Smart TV-m van (leguja...

Samsung Smart TV-m van (legujabb 2013-as) és azt szeretném megoldani hogy a laptopom, vagy a PC-m összetudjam kötni semmiféle kábel nélkül. Megoldható?

Figyelt kérdés

Wifi hálózatunk van ezt gondoltam megoldásnak, ha egy hálózaton vannak.

A TV-n alapból ezek vannak fenn: Intel_Celeron, SkyDrive, SugarSync, Dropbox, és USB.

Ha esetleg szükséges lenne.

Igazából az lenne a lényeg hogy egy 2. monitorként üzemeljen a TV vezeték nélkül.

Magoldásokat elöre köszönöm és megy a ZÖLD PACSI.



2013. nov. 8. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sima hdmi kábel megteszi ha 3D-s film akkor meg 1.4a hdmi kábel
2013. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

"Mert VGA az van a laptopon de a TV-n nincs.(nem értem miért nincs)"


És HDMI csatlakozó van a TV-n? akkor vegyél egy ilyen átalakítót: [link]



Vagy van a TV-n DVI csatlakozó? akkor ilyen is jó:

[link]

2013. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kösz.De megoldottam vezeték nélkül. :)

Nagyon sokat segítettél megy a zöld pacsi.

Ha nem mondod a DLNA szervert akkor most nem tartok ott, hogy nézem a filmet. Ám nem 3D-s, de ha megy az is akkor a következő az lesz. :D Nah akkor Köszönök Mindent!!

2013. nov. 9. 10:02
 14/15 anonim válasza:

Sziasztok. Azt szeretném megoldani, hogy ugyan azt lássam a tv-n mint a számítógépen. Az asztali pc, és a tv(panasonic tx-l37et5e) is rá van csatlakozva a hálózatra, vezeték nélkül. Ezt a DLNA megoldást sikerült meg csinálnom serviio-val, bár filmeket,zenéket,képeket nem tudtam le játszani, de ha látnám egy az egybe a számítógépet mint monitor, akkor nem is kéne.

Segítséget előre is köszönöm. :)

2014. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem sikerült! Mindent lat a tv-m 2014-es samsung smart tv, a Serviio nevü programot felraktam es mar ki is irta a tv-m hogy uj halozat akarok e csatlakozni, utanna beallitottam, hogy hol vannak a filmek es ennyi. Hibatlan a valasz es a segitseg!!! Millio zold pacsi. Mar egy honapja küzdök ezzel a temaval, most vegere sikerült Köszönöm.
2015. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!