Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elszakadt a fülesem kábele, a...

Elszakadt a fülesem kábele, a Media markt kicseréli ha még garanciális?

Figyelt kérdés
Vettem egy fülest nem olyan rég, és épp zenét hallgattam, amikor észrevettem, hogy beleragadt a cípzáromba a fülhallgató kábele, és kettészakadt. Szerintetek kicseréli a Media Markt ha még garanciális?

2013. nov. 10. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mechanikai sérülésre nincs garancia.
2013. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Miért cserélné ki?

Ha veszel egy telefont, és szétvered, azt se cserélik ki.

2013. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Így van, ez nem garanciális hiba, hanem "nem rendeltetésszerű használat".

Ha elég értékes a portéka, akkor szervizben érdemes a kábelt kicseréltetni egy újra. Ha csak egy-két ezer forint, akkor nem éri meg, mert többe kerülne a leves, mint a hús.

Esetleg áthidaló megoldás lehet, ha te magad, vagy valami ismerősöd ért annyit az elektronikai barkácsoláshoz (megfelelő bekötés, forrasztás), hogy új kábelt (és rajta persze megfelelő dugót) tud felrakni rá.

2013. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!