Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok másolni 3D-s...

Miért nem tudok másolni 3D-s fájlt pendrive-ra?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 320GB külső merevlemezt amin volt több film is (3D-ben) ráraktam számítógépre és onnan meg rá akartam rakni pendrive-ra amikor át akarom helyezni akkor azt írja ki hogy " A célmeghatóban lévő lemez megtelt a folytatáshoz helyezzen be egy másik lemezt" (film:6GB) (pendrive:15GB hely van) De az az érdekes benne hogy van egy 2GB (3D) bemutató film és azt rá tudtam tenni. A film az 100% hogy Bluray a bemutatót azt nem tudom. Lehet hogy a pendrivera nem lehet bluray másolni ( probáltam telefonomra is rárakni abban 16 GB memóriakártya van, ott is ugyan ezt írja ki )

2013. nov. 22. 19:47
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Valószínűleg "ügyesen" FAT32-re van formázva, amin nem lehet 2GB-nál nagyobb fájl. Na ezért nem használjuk ma már ... vagy leformázod NTFS-re vagy átkonvertálod.
2013. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen tényleg az volt a hiba oka.
2013. nov. 22. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
fat
2013. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!