Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a CPU használ...

Mit csináljak ha a CPU használat az én gépemen 100%-on van folyamatosan?

Figyelt kérdés
Ngayon lassú de mit tehetnék ez ellen? Csak 1,5 ghz-es de még 1, fél évig megakarom tartani mert csak netelek vele!
2008. júl. 10. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott valaki hiba van a rendszerben, nekem csak 750 MHz-es procim van, és netezés közben, 20 százalék körül van a terhelés.
2008. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg vírus vagy kémprogi, nézd át vírus- és kémprogi-írtóval a géped.
2008. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan. Víruskeresés ÚJ víruskeresővel - majd állíts le minden szolgáltatást, amelyre nincs szükséged. Ha föltelepítesz egy programot, sok közülük hajlamos szolgáltatásként beköltözni - és lassítja a géped. Amelyik nem kell, kilőni vagy kézi futtatásra átállítani.

Óvatosan!

Ha fontos dolgot állítasz le, akkor valami nem fog működni!

2008. júl. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
küldenétek valamit fasza virusirtot? ittt a mélem::halek95@citromail.hu nagyon köszönöm ha küldötök!!!!!! Meg a válaszokatis,köszönöm+ nagyon régi virusirto van a gépen vmi 2006 körüli nod32 de most volt ujra telepitve!!
2008. júl. 11. 12:22
 5/6 anonim válasza:
76%
Szia! esetedben valósznűleg túlságosan levan terhelve a sok netezéssel sok spyware is jár, emelett vannak feleslegesen futó alaklmazások amelyeket a feladatkezelőben tudsz megnézni, hogy amelyik felesleges esetleg kilépni azokból. E sok problémát egyszerűen egy windows reinstallal lehetne egyszerűen megoldani, vagy amint már említettem a feles dolgokat törölni, spywareket írtani... Szia!
2008. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
nekem netezés közben össz 95%üresjárat
2008. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!