Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van a cpu használat...

Miért van a cpu használat folyamatosan 100 % on? Régebben még nem volt. Mostanában szinte már üresjáratban is 100% ot nyom. Miért van ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha vírus akkor hogy tudom, hogy nézze át a feladatkezelőnél a vírusokat, vagy mit keressek h kiszűrje ezeket?. Kicsit hülyén van feltéve a kérdés de értitek azt h mit akarok. Nod32 és Spyvareterminator van


2009. okt. 24. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez 100% hogy vírus miatt van.

NOD32/ számítógép ellenőrzése/egyéni ellenőrzés-itt pedig jelölj be mindent. Ha vírust észlel a NOD, akkor a fertőzött fájltól függően töröld vagy rakd karanténba.

2009. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai fiók/Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás. Itt bal oldalon alul kattints a szövegre, aztán kapcsold ki a Figyelést. (Pipát vedd ki). Aztán índitsd újra a gépedet és futtasd le NOD-ot, utána a Spyware Terminatort. Ha megvan a kártevő, rakasd karanténba, akkor kapcsold vissza a Figyelést.
2009. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Butaság. A rendszer üresjárati folyamata van majdnem százon, és ez normális, ha nem használod másra a procit. Vess egy pillantást a "CPU használat visszamenőleg" nevű grafikonra. De ott a jobb alsó sarokban is láthatod, hogy a proci valójában nem dolgozik.
2009. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igaza van a harmadik válaszolónak, én például meg sem néztem a linkeket. A kérdés alapján egyből vírusra gondoltam.
2009. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hol van itt 100%-on a terhelés? A rendszer üresjárata... Gondolkozz el ezen a szókapcsolaton. Nyugi, semmi baj a gépeddel (hacsak nem rossz képet linkeltél be).
2009. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik javításra beadott laptopon volt 100 %-os a CPU használat, fagyott is rendesen. Nagyon nehezen megtalálható trójai faló volt a gépen. Újra kellett raknom az XP-t. 99 %, hogy ez is trójai lesz.
2009. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem a saját gépemen. Tálca üres része/Feladatkezelő/Teljesítmény. Normál használat mellett jelenleg a CPU 6%! Most, öt program (és a net) használata mellett. A gépem egyébként tiszta, vírusmentes.
2009. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszakat linkeltél be, nem a Folyamatokat kellett volna, hanem a Teljesítményt.
2009. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs Vírus rajta, nem talált se a NOD se a Spyvare. Attól nem lehet 100% a proci terhelés h túl sok a felesleges progi a gépen ?
2009. okt. 25. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a vinyód régi és kipusztulóban van. Mentsd le a géped, aztán szerezz be másik vinyót. Barátom gépén (már ő is második gazdájától vette) 8 éves (!) vinyó volt, ott állandóan 100%-os CPU használat ment, illetve nem ment, fagyott. Kicserélte, most már nála is max 10%-on megy.
2009. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!