Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha pendrive-t használok...

Ha pendrive-t használok naplóíráshoz akkor ez megtörténhet?

Figyelt kérdés
Azért kezdtem el naplót írni, mert most 14 vagyok, és majd olyan 30 évesen kb visszaszeretném olvasni, szóval nem csak unaloműzőnek használnám. És az lenne pontosabban a kérdésem, hogy megtörténhet hogy egyszerűen nem húzza olyan sok évig a pendrive-om és mondjuk tönkremegy és örökre eltűnnek belőle az adatok és az a sok emlék elveszhet róla? És ez csak akkor fordulhat elő, ha nem vigyázok rá, mert én biztos vigyázni fogok rá?! Mert ha ez megtörténhet akkor inkább nem kockáztatnék vele, csak nem merek könyvbe írni, mert tavaly is elolvasta anyukám és a pendrive-t is titokba tartanám, hogy ez többet ne forduljon elő.

2013. dec. 2. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A pendrive hosszú távon simán elveszítheti az adatokat. Ha pedig gyakran használod (minden bejegyzésnél), akkor előbb utóbb szinte biztos, hogy lesz vele bajod. Elég ha egyszer vírusos a géped stb.


Tárold a naplód az interneten. írj blog-ot úgy, hogy nem teszed láthatóvá a bejegyzéseket. De itt is gond lehet, esetleg törölhetik ha bizonyos időnként nem lépsz be.


Szóval naplóírásra még mindig a legjobb a papír.

2013. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hasznalj inkabb google drive-ot, ahhoz barhol hozzafersz, ahol internet meg egy bongeszo van.


kell hozza egy google fiok, ellenben ingyenes. mondjuk h. 16 ev mulva is pontosan ugyanugy hozza fogsz-e ferni az kerdeses, de menet kozben mindig lesz lehetoseged menteni es mashova feltolteni az adataidat.

2013. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk jobb minőségű pendrive-ot veszek, vagy mondjuk félévente veszek újjat?

Az a baj hogy az internetes naplóírásban ne bízok, mert félek hogy feltörik.

2013. dec. 2. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy kemény boritós füzetet és abba írjad a naplót, azt el tudod olvasni 16 év mulva is , ez egy pendrivereól nem mondható el, de semmilyen digitális adattárolás sem megbízható hasszabb távon
2013. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartsd két különböző helyen. Pendrive + CD vagy pendrive + Vinyó. Teszel rá egy jelszavat és nem olvas bele senki...
2013. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!