Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemen az op. Rendszer...

A gépemen az op. Rendszer Windows7 32bites! Van egy játék cod2 amit elakarok inditani, de mikor betöltött kilép azzal miért? Hogy Cod2_MP. Exe működése elállt ezért meg ezért! Egy csik ami tölt és a végén a rogram megoldást keres! ?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a CoD2 egy régi játék, és a régi játékok nem szeretik a win7-et. Vagy fordítva, a win7 nem szereti a régi játékokat.
2009. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Próbáld meg futtatni rendszergazdaként (jobbklikk -> tulajdonságok -> kompatibilitás -> és alul vmi rendszergazdás opciót kell BEpipálni.
2009. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát mindent megpróbálok!

Csak menjen!

2009. nov. 22. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már a kompatibilitásnál vagy, akkor nem baj, ha a futtatási környezetet átállítod Windows XP SP2-re.
2009. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ezse jött be!

DE!!!


A Singlyplayer az elindul!

A Multiplyer az meg NEM!

???

2009. nov. 23. 17:45
 6/8 anonim válasza:
nekem windows7 em van és el indul
2009. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is igy vagyok, windows 7 em van, singleplayer el indul, multiplayerre meg ezt irja ki: a windows megoldást keres a problémára, és ki lép, de a cod4 is, tegnap még futott mind a kettő, egy ujra inditás után meg ez van :S =(
2009. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nállam is ez van, single megy, multi nem :/

Mindent megpróbáltam amit írtatok de semmi sem vált be :S

2010. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!