Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BOOTMGR hiányzik, Ez mit...

BOOTMGR hiányzik, Ez mit jelent mi történt? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Egyszer csak fogta és kikapcsolt a gépem játék közben... Bekapcsolásnál BOOTMGR hiányzik azt írja és a HDD egyáltalán nem mozdul... Eddig hallottam hogy egy kicsit zörög amikor tölt, de most már semmi...

Most tettem bele másikat de ez csak egy 40 gb és csak xp van rajta mikor windows 8 volt rajta! ...

Mi lehet az ok?

Köszönöm


2013. dec. 23. 08:30
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Az, hogy mi az ok, azt sajnos nem tudom (esetlegesen, túlmelegedett a processzorod és a további károsodás miatt kikapcsolt, és megsérült a bootmanager)


Rakd be a win8 telepitő DVD-t bootloj be róla és próbáld meg az inditás javitást.


Ez win7re van, de szerintem a win8 nem nagyon tér el ettől : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a hdd egyáltalán nem megy!! :(
2013. dec. 23. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az gond. Valószínűleg meghalt a vinyó azért nem találja a BOOTMRG-t, tehát vinyócsere...
2013. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!